Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 14
tirsdag, 03-04-2018
15:30-17:00 Foredrag af Per Schultz Jørgensen i lokale
Uge 15
tirsdag, 10-04-2018
08:00-13:00 Udskolingsundersøgelser ved Sundhedsplejerske 8.C LO
onsdag, 11-04-2018
08:00-09:45 Idræt i GymHouse 9.A, 9.C MB, TL
torsdag, 12-04-2018
08:00-09:00 Morgensang - Vor Frelser Kirke 1.A, 1.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 0.A, 0.B, 3.A, 3.B
08:00-09:00 Morgensang - Klosterkirken 10.A, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 7.D, 8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D JNK
08:00-09:00 Skolemesse - Sct. Josef Kirke - alle katolske elever samt 2. årgang. 2.A, 2.B, 2.C
Uge 16
tirsdag, 17-04-2018
08:00-13:00 Udskolingsundersøgelser ved Sundhedsplejerske 8.C LO
onsdag, 18-04-2018
08:00-09:45 Idræt i GymHouse 9.B, 9.D JK, TL
torsdag, 19-04-2018
08:00-12:30 sundhedsplejerske us 8.D MB
14:00-16:00 SFO har talent - 0.A, 0.B, 1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B
15:00-19:15 Samtaler 2.c - forår 2.C
fredag, 20-04-2018
08:00-14:00 Konfirmationsforberedelse 8. klasse 8.A, 8.B, 8.C, 8.D AH, AKS, JNK, LO, MB, TK
Uge 17
mandag, 23-04-2018
08:00-09:45 SSP - oplæg om alkohol 7.D TL
10:15-11:45 SSP - oplæg om alkohol 7.B LR
tirsdag, 24-04-2018
08:30-11:15 sundhedsplejerske us 5.C HIT
15:15-16:15 Samtaler 2.c - forår 2.C
onsdag, 25-04-2018
08:30-11:15 sundhedsplejerske us 5.C HIT
18:30-21:00 Forårskoncert Kilden 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C AN, HN, JH, JS, TL
torsdag, 26-04-2018
08:00-12:30 sundhedsplejerske us 8.D MB
fredag, 27-04-2018
- Store Bededag. 0.A, 0.B, 1.A, 1.B, 10.A, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 5.C, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B, 7.C, 7.D, 8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, B.H. AD, AE, AGH, AGN, AH, AHE, AKS, AML, AN, ANS, AS, AVH, AW, BI, BIJ, BJ, CFJ, CH, CKJ, CLJ, CS, CT, DEJ, DH, DJ, DM, DS, EA, ELA, ER, EV, FBMJ, FS, GG, HIT, HJO, HK, HKÆ, HM, HN, HSS, IBS, IJ, IK, JB, JF, JH, JHJ, JJ, JK, JLO, JM, JNK, JR, JS, JT, KB, KH, KHH, KL, KM, KMB, LAV, LB, LET, LHS, LLA, LO, LR, LRH, LS, LW, MANI, MAS, MB, MHL, MJ, MKH, MMBN, MN, MR, MS, PI, PJ, PPT, PT, RGB, RGC, RM, SA, SCJ, SH, SHJ, SJ, SM, SQ, SVH, SW, TB, THO, TK, TL, TPC, TR, TS, UG, VBJ, VHW, VW, HB, JKA, BFM, BMN, BP, SR, ALM, KS, MAL
Uge 18
mandag, 30-04-2018
08:00-09:45 UU-vejleder - kollektiv vejledning 7.D TL
10:15-11:45 UU-vejleder - kollektiv vejledning 7.C JF