Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 9
torsdag, 01-03-2018
08:30-10:45 Udskolingsundersøgelser ved Sundhedsplejerske 9.A JNK
10:45-11:15 Udskolingsundersøgelser ved Sundhedsplejerske 9.B AKS
Uge 10
tirsdag, 06-03-2018
08:30-11:45 Udskolingsundersøgelser ved Sundhedsplejerske 9.B AKS
torsdag, 08-03-2018
08:30-11:45 Udskolingsundersøgelser ved Sundhedsplejerske 9.B AKS
10:15-11:00 Minikoo.møde AHE, KB
Uge 11
mandag, 12-03-2018
- Introuge (UU) 8. klasse 9.A, 9.B, 9.C, 9.D AKS, JNK, LO, MB
18:00-22:00 Skolefest 2.-4. kl. 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 10.A, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, 10.A, 9.B, 9.C, 9.D, B.H. AD, AE, AGH, AGN, AH, AHE, AK, AKS, AML, AN, ANS, AS, AVH, AW, BI, BIJ, BJ, BMN, CFJ, CH, CHS, CKJ, CLJ, CS, CT, DEJ, DH, DJ, DM, DS, EA, ELA, ER, EV, FS, GG, HIT, HJO, HK, HKÆ, HM, HN, HSS, IBS, IJ, IK, JES, JF, JH, JHJ, JJ, JK, JLO, JM, JNK, JS, JT, KB, KH, KL, KM, KMB, LAV, LB, LET, LHS, LLA, LO, LR, LRH, LS, LW, MANI, MAS, MB, MHL, MJ, MKH, MMBN, MN, MR, MS, PI, PJ, PPT, PT, RGB, RGC, RM, SA, SCJ, SH, SHJ, SJ, SM, SQ, SVH, SW, TB, THO, TK, TL, TPC, TR, TS, UG, VBJ, VHW, VW, BFM, BP, SLA, VV, FL, HB, JB, JFK, JR, SBM, THS, ALM, KS, MAL
tirsdag, 13-03-2018
- Introuge (UU) 8. klasse 9.A, 9.B, 9.C, 9.D AKS, JNK, LO, MB
18:00-22:00 Skolefest 5.-6. kl. 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 10.A, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, 10.A, 9.B, 9.C, 9.D, B.H. AD, AE, AGH, AGN, AH, AHE, AK, AKS, AML, AN, ANS, AS, AVH, AW, BI, BIJ, BJ, BMN, CFJ, CH, CHS, CKJ, CLJ, CS, CT, DEJ, DH, DJ, DM, DS, EA, ELA, ER, EV, FS, GG, HIT, HJO, HK, HKÆ, HM, HN, HSS, IBS, IJ, IK, JES, JF, JH, JHJ, JJ, JK, JLO, JM, JNK, JS, JT, KB, KH, KL, KM, KMB, LAV, LB, LET, LHS, LLA, LO, LR, LRH, LS, LW, MANI, MAS, MB, MHL, MJ, MKH, MMBN, MN, MR, MS, PI, PJ, PPT, PT, RGB, RGC, RM, SA, SCJ, SH, SHJ, SJ, SM, SQ, SVH, SW, TB, THO, TK, TL, TPC, TR, TS, UG, VBJ, VHW, VW, BFM, BP, SLA, VV, FL, HB, JB, JFK, JR, SBM, THS, ALM, KS, MAL
onsdag, 14-03-2018
- Introuge (UU) 8. klasse 9.A, 9.B, 9.C, 9.D AKS, JNK, LO, MB
18:00-22:30 Skolefest 7.-8. kl. 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 10.A, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, 10.A, 9.B, 9.C, 9.D, B.H. AD, AE, AGH, AGN, AH, AHE, AK, AKS, AML, AN, ANS, AS, AVH, AW, BI, BIJ, BJ, BMN, CFJ, CH, CHS, CKJ, CLJ, CS, CT, DEJ, DH, DJ, DM, DS, EA, ELA, ER, EV, FS, GG, HIT, HJO, HK, HKÆ, HM, HN, HSS, IBS, IJ, IK, JES, JF, JH, JHJ, JJ, JK, JLO, JM, JNK, JS, JT, KB, KH, KL, KM, KMB, LAV, LB, LET, LHS, LLA, LO, LR, LRH, LS, LW, MANI, MAS, MB, MHL, MJ, MKH, MMBN, MN, MR, MS, PI, PJ, PPT, PT, RGB, RGC, RM, SA, SCJ, SH, SHJ, SJ, SM, SQ, SVH, SW, TB, THO, TK, TL, TPC, TR, TS, UG, VBJ, VHW, VW, BFM, BP, SLA, VV, FL, HB, JB, JFK, JR, SBM, THS, ALM, KS, MAL
torsdag, 15-03-2018
- Introuge (UU) 8. klasse 9.A, 9.B, 9.C, 9.D AKS, JNK, LO, MB
18:00-22:30 Skolefest 9.-10. kl. 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 10.A, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, 10.A, 9.B, 9.C, 9.D, B.H. AD, AE, AGH, AGN, AH, AHE, AK, AKS, AML, AN, ANS, AS, AVH, AW, BI, BIJ, BJ, BMN, CFJ, CH, CHS, CKJ, CLJ, CS, CT, DEJ, DH, DJ, DM, DS, EA, ELA, ER, EV, FS, GG, HIT, HJO, HK, HKÆ, HM, HN, HSS, IBS, IJ, IK, JES, JF, JH, JHJ, JJ, JK, JLO, JM, JNK, JS, JT, KB, KH, KL, KM, KMB, LAV, LB, LET, LHS, LLA, LO, LR, LRH, LS, LW, MANI, MAS, MB, MHL, MJ, MKH, MMBN, MN, MR, MS, PI, PJ, PPT, PT, RGB, RGC, RM, SA, SCJ, SH, SHJ, SJ, SM, SQ, SVH, SW, TB, THO, TK, TL, TPC, TR, TS, UG, VBJ, VHW, VW, BFM, BP, SLA, VV, FL, HB, JB, JFK, JR, SBM, THS, ALM, KS, MAL
fredag, 16-03-2018
- Introuge (UU) 8. klasse 9.A, 9.B, 9.C, 9.D AKS, JNK, LO, MB
17:30-21:00 Skolefest børnehaven, 0. og 1. kl. 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 10.A, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, 10.A, 9.B, 9.C, 9.D, B.H. AD, AE, AGH, AGN, AH, AHE, AK, AKS, AML, AN, ANS, AS, AVH, AW, BI, BIJ, BJ, BMN, CFJ, CH, CHS, CKJ, CLJ, CS, CT, DEJ, DH, DJ, DM, DS, EA, ELA, ER, EV, FS, GG, HIT, HJO, HK, HKÆ, HM, HN, HSS, IBS, IJ, IK, JES, JF, JH, JHJ, JJ, JK, JLO, JM, JNK, JS, JT, KB, KH, KL, KM, KMB, LAV, LB, LET, LHS, LLA, LO, LR, LRH, LS, LW, MANI, MAS, MB, MHL, MJ, MKH, MMBN, MN, MR, MS, PI, PJ, PPT, PT, RGB, RGC, RM, SA, SCJ, SH, SHJ, SJ, SM, SQ, SVH, SW, TB, THO, TK, TL, TPC, TR, TS, UG, VBJ, VHW, VW, BFM, BP, SLA, VV, FL, HB, JB, JFK, JR, SBM, THS, ALM, KS, MAL
Uge 12
mandag, 19-03-2018
08:30-11:45 Udskolingsundersøgelser ved Sundhedsplejerske 9.B AKS
tirsdag, 20-03-2018
08:00-15:00 Konfirmationsforberedelse 8. klasse 9.A, 9.B, 9.C, 9.D AH, AKS, JNK, LO, MB
onsdag, 21-03-2018
08:30-11:45 Udskolingsundersøgelser ved Sundhedsplejerske 9.B AKS
torsdag, 22-03-2018
08:00-09:00 Morgensang - Vor Frelser Kirke 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 1.A, 1.B, 3.A, 3.B
08:00-09:00 Morgensang - Klosterkirken 10.A, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D JNK
08:00-09:00 Skolemesse - Sct. Josef Kirke - alle katolske elever samt 1. årgang. 2.A, 2.B
08:00-13:00 Udskolingsundersøgelser ved Sundhedsplejerske 9.C LO
Uge 13
mandag, 26-03-2018
- Påskeferie fra 26.marts til 2. april - begge dage inkl. 1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 10.A, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, B.H. AD, AE, AGH, AGN, AH, AHE, AKS, AML, AN, ANS, AS, AVH, AW, BI, BIJ, BJ, CFJ, CH, CKJ, CLJ, CS, CT, DEJ, DH, DJ, DM, DS, EA, ELA, ER, EV, FBMJ, FS, GG, HIT, HJO, HK, HKÆ, HM, HN, HSS, IBS, IJ, IK, JB, JF, JH, JHJ, JJ, JK, JLO, JM, JNK, JR, JS, JT, KB, KH, KHH, KL, KM, KMB, LAV, LB, LET, LHS, LLA, LO, LR, LRH, LS, LW, MANI, MAS, MB, MHL, MJ, MKH, MMBN, MN, MR, MS, PI, PJ, PPT, PT, RGB, RGC, RM, SA, SCJ, SH, SHJ, SJ, SM, SQ, SVH, SW, TB, THO, TK, TL, TPC, TR, TS, UG, VBJ, VHW, VW, BFM, BMN, BP, SLA, VV, FL, HB, JFK, SBM, THS, ALM, KS, MAL