Aktivitetskalender

Visning:
Forrige Næste
Uge 18
tirsdag, 01-05-2018
08:00-09:45 UU-vejleder - kollektiv vejledning 8.B SJ
08:00-15:00 Konfirmationsforberedelse 8. klasse 9.A, 9.B, 9.C, 9.D AH, AKS, JNK, LO, MB
onsdag, 02-05-2018
- Skriftlige prøver 9. + 10. klasse 10.A, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D
08:30-11:15 sundhedsplejerske us 6.C HIT
torsdag, 03-05-2018
- Skriftlige prøver 9. + 10. klasse 10.A, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D
08:00-11:00 7. A og 7. B på biblioteket om Krimigenren 8.A, 8.B SH, VHW
14:45-15:45 Teammøde 6. A HIT, HK, SA, VHW
fredag, 04-05-2018
- Skriftlige prøver 9. + 10. klasse 10.A, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D
Uge 19
mandag, 07-05-2018
- Skriftlige prøver 9. + 10. klasse 10.A, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D
tirsdag, 08-05-2018
- Skriftlige prøver 9. + 10. klasse 10.A, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D
08:00-12:15 7. C og 7. D på biblioteket om krimigenren 8.C, 8.D JFK, TL
08:00-13:00 sundhedsplejerske us 9.D MB
onsdag, 09-05-2018
- Skriftlige prøver 9. + 10. klasse 10.A, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D
08:30-11:15 sundhedsplejerske us 6.C HIT
torsdag, 10-05-2018
- Firmelse 9.A, 9.B, 9.C, 9.D
- Kristi Himmelfarts Ferie fra 10. maj til 13. maj - begge dage inkl. 1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 10.A, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, B.H. AD, AE, AGH, AGN, AH, AHE, AKS, AML, AN, ANS, AS, AVH, AW, BI, BIJ, BJ, CFJ, CH, CKJ, CLJ, CS, CT, DEJ, DH, DJ, DM, DS, EA, ELA, ER, EV, FBMJ, FS, GG, HIT, HJO, HK, HKÆ, HM, HN, HSS, IBS, IJ, IK, JB, JF, JH, JHJ, JJ, JK, JLO, JM, JNK, JR, JS, JT, KB, KH, KHH, KL, KM, KMB, LAV, LB, LET, LHS, LLA, LO, LR, LRH, LS, LW, MANI, MAS, MB, MHL, MJ, MKH, MMBN, MN, MR, MS, PI, PJ, PPT, PT, RGB, RGC, RM, SA, SCJ, SH, SHJ, SJ, SM, SQ, SVH, SW, TB, THO, TK, TL, TPC, TR, TS, UG, VBJ, VHW, VW, BFM, BMN, BP, SLA, VV, FL, HB, JFK, SBM, THS, ALM, KS, MAL
Uge 20
mandag, 14-05-2018
- Skriftlige prøver 9. + 10. klasse 10.A, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D
tirsdag, 15-05-2018
- KBH 8.b+8.d 9.B, 9.D AKS, ANS, LR, MKH
onsdag, 16-05-2018
- KBH 8.b+8.d 9.B, 9.D AKS, ANS, LR, MKH
- KBH 8.a+8.c 9.A, 9.C AKS, JNK, LO, MB
08:30-11:15 sundhedsplejerske us 6.C HIT
torsdag, 17-05-2018
- Katolske lege 5a/5b/5c 6.A, 6.B, 6.C AD, BI, JH
- KBH 8.b+8.d 9.B, 9.D AKS, ANS, LR, MKH
- KBH 8.a+8.c 9.A, 9.C AKS, JNK, LO, MB
08:00-09:00 Morgensang - Klosterkirken 8.A, 8.B, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, 7.A, 7.B, 8.C, 8.D
08:00-09:00 Morgensang - Vor Frelser Kirke 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 1.A, 1.B, 5.A, 5.B, 3.C
08:00-09:00 Skolemesse - Sct. Josef Kirke - alle katolske elever samt 3. årgang. 4.A, 4.B
fredag, 18-05-2018
- KBH 8.a+8.c 9.A, 9.C AKS, JNK, LO, MB
14:30-16:30 SÆBEKASSELØB 1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B AE, ALM, CFJ, FS, KS, LAV, LHS, LRH, LW, MAL, THO
lørdag, 19-05-2018
- Pinseferie fra den 19. - 21. maj - begge dage inkl. 1.A, 1.B, 2.A, 2.B, 10.A, 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B, 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 6.C, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, B.H. AD, AE, AGH, AGN, AH, AHE, AKS, AML, AN, ANS, AS, AVH, AW, BI, BIJ, BJ, CFJ, CH, CKJ, CLJ, CS, CT, DEJ, DH, DJ, DM, DS, EA, ELA, ER, EV, FBMJ, FS, GG, HIT, HJO, HK, HKÆ, HM, HN, HSS, IBS, IJ, IK, JB, JF, JH, JHJ, JJ, JK, JLO, JM, JNK, JR, JS, JT, KB, KH, KHH, KL, KM, KMB, LAV, LB, LET, LHS, LLA, LO, LR, LRH, LS, LW, MANI, MAS, MB, MHL, MJ, MKH, MMBN, MN, MR, MS, PI, PJ, PPT, PT, RGB, RGC, RM, SA, SCJ, SH, SHJ, SJ, SM, SQ, SVH, SW, TB, THO, TK, TL, TPC, TR, TS, UG, VBJ, VHW, VW, BFM, BMN, BP, SLA, VV, FL, HB, JFK, SBM, THS, ALM, KS, MAL
Uge 22
mandag, 28-05-2018
14:30-17:45 Forældresamtaler i 6.a. 7.A
onsdag, 30-05-2018
- Sidste skoledag for 9. og 10. klasserne 9.A, 9.B, 9.C, 9.D, 10.A
14:30-17:45 Forældresamtaler i 6.a. 7.A